vivarium


 
13 CZERWCA SOBOTA
11.00
SPACER PO DAWNYM
INSTYTUCIE WETERYNARII

Z VARSAVIANISTĄ
JAROSŁAWEM ZIELIŃSKIM

11.00 - 18.00
TWOJE MIEJSCE NA PRADZE
INSTALACJA
KONCEPCJA I REALIZACJA:
ŁUKASZ CZAPSKI
JAKUB KAMIEŃSKI
REDBAD KLYNSTRA


TVR
INTERAKTYWNA
INSTALACJA MULTIMEDIALNA

KONCEPCJA:
IGOR GORZKOWSKI
PRODUKCJA:
MAŁGORZATA IGNATOWSKA
WYSTĘPUJĄ:
AGATA BUZEK
MARTA CHODOROWSKA
ANNA GAJEWSKA
SŁAWEK GRZYMKOWSKI
IZA GWIZDAK
WIKTOR KORZENIEWSKI
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
BARTEK MAZUR
MONIKA PIKUŁA
ANNA SROKA
MAGDA WARZECHA


11.30
JAKUB WASZCZENIUK /TRĄBKA/
ANDRZEJ TOMCZOK /TRĄBKA/
HENRYK KOWALEWICZ /WALTORNIA/
MAREK ŻWIRDOWSKI /PUZON/
JAKUB DARDA /TUBA/

GEORG FRIEDRICH HAENDEL
MUZYKA KRÓLEWSKICH
OGNI SZTUCZNYCH HWV 351
JEREMIAH CLARKE
TRUMPET VOLUNTARY

12.00
JAKUB HAUFA /I SKRZYPCE/
ARTUR GADZAŁA /II SKRZYPCE/
MAGDALENA POKRZYWIŃSKA /III SKRZYPCE/
ARTUR KONOWALIK /IV SKRZYPCE/
ARTUR PACIORKIEWICZ /I ALTÓWKA/
GRZEGORZ STACHURSKI /II ALTÓWKA/
JERZY KLOCEK /I WIOLONCZELA/
KONRAD BUKOWIAN /II WIOLONCZELA/

FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY
OKTET SMYCZKOWY ES-DUR OP. 20

12.30
MAREK ŻWIRDOWSKI /PUZON/
AGNIESZKA KOPACKA /FORTEPIAN/

KAZIMIERZ SEROCKI
SONATINA
ALEXANDRE GUILMANT
MORCEAU SYMPHONIQUE

12.30 - 14.30
ANIMACJE PERKUSYJNE
Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI


PIOTR KOSTRZEWA
INSTRUMENTY PERKUSYJNE

12.45, 13.45
MARIA KOMINEK /SKRZYPCE BAROKOWE/

JOHANN SEBASTIAN BACH
PARTITA D-MOLL BWV 1004

13.00
PAWEŁ MAŚLANKA /SKRZYPCE/
AGNIESZKA KOPACKA /FORTEPIAN/

JOHANNES BRAHMS
KONCERT SKRZYPCOWY D-DUR OP. 77

13.30
JAKUB HAUFA /SKRZYPCE/
MARIA MACHOWSKA /SKRZYPCE/

SINFONIA VARSOVIA

JOHANN SEBASTIAN BACH
KONCERT D-MOLL NA DWOJE SKRZYPIEC BWV 1043

14.15
JAKUB HAUFA /SKRZYPCE/
ARTUR GADZAŁA /SKRZYPCE/
MAGDALENA POKRZYWIŃSKA /SKRZYPCE/
ARTUR PACIORKIEWICZ /ALTÓWKA/
GRZEGORZ STACHURSKI /ALTÓWKA/
MAŁGORZATA SZCZEPAŃSKA /ALTÓWKA/
JERZY KLOCEK /WIOLONCZELA/
KAMIL MYSIŃSKI /WIOLONCZELA/
PIOTR KRZEMIONKA /WIOLONCZELA/
MICHAŁ SOBUŚ /KONTRABAS/

JOHANN SEBASTIAN BACH
III KONCERT BRANDENBURSKI G-DUR BWV 1048

14.30
MARIA MACHOWSKA /SKRZYPCE/
KATARZYNA DRZEWIECKA /WIOLONCZELA/
AGNIESZKA KOPACKA /FORTEPIAN/

SINFONIA VARSOVIA

JOHANN SEBASTIAN BACH
INWENCJE DWUGŁOSOWE
CAMILLE SAINT–SAENS
ŁABĘDŹ
TADEUSZ PACIORKIEWICZ
ANDANTE CON MELANCHOLIA
HENRYK WIENIAWSKI
KAPRYS OP. 10 NR 8 “LE CHANT DU BIVOUAC”

14.45, 15.45
ANDRZEJ KRZYŻANOWSKI /FLET/

ASTOR PIAZZOLLA - GEORG PHILIPP TELEMANN
TANGO - FANTAZJE

15.00, 16.30
ALEKSANDER ROMAŃSKI /KLARNET/
DARIUSZ WYBRAŃCZYK /KLARNET/
RADOSŁAW SOROKA /KLARNET/
AGNIESZKA KOPACKA /FORTEPIAN/
TOMASZ PAWŁOWSKI /FORTEPIAN/

BÉLA KOVÁCS
HOMMAGE À MANUEL DE FALLA
ASTOR PIAZZOLLA/ARR. DMITRIY VARELAS
HISTORIA TANGA
GIOACCHINO ROSSINI
INTRODUKCJA I TEMAT Z WARIACJAMI
WOLFGANG AMADEUS MOZART
DIVERTIMENTO B-DUR KV 229

16.00, 17.30
ARTUR PACIORKIEWICZ /ALTÓWKA/
AGNIESZKA KOPACKA /FORTEPIAN/

JOHANN NEPOMUK HUMMEL
FANTAZJA

16.30
ANDRZEJ KRZYŻANOWSKI /FLET/
MAGDALENA POKRZYWIŃSKA /SKRZYPCE/
MICHAŁ ZABORSKI /ALTÓWKA/
JERZY KLOCEK /WIOLONCZELA/

WOLFGANG AMADEUS MOZART
KWARTET FLETOWY D-DUR KV 285

17.00
JERZY KLOCEK /WIOLONCZELA/
KATARZYNA DRZEWIECKA /WIOLONCZELA/
EWA WASIÓŁKA /WIOLONCZELA/
PIOTR KRZEMIONKA /WIOLONCZELA/
KAMIL MYSIŃSKI /WIOLONCZELA/

JOHANN SEBASTIAN BACH
INWENCJA DWUGŁOSOWA
REINHOLD GLIERE
DWIE IMPRESJE
STANISŁAW MONIUSZKO
POLONEZ Z OPERY “HRABINA”
ADAM KLOCEK
CHER HERR SACHER

17.30
SINFONIA VARSOVIA

CHARLES GOUNOD
PETITE SYMPHONY OP. 216

18.30
PRÓBA OTWARTA
ORKIESTRY SINFONIA VARSOVIA

14 CZERWCA NIEDZIELA

12.00
SINFONIA VARSOVIA
KRZYSZTOF
PENDERECKI

DYRYGENT

KRZYSZTOF
PENDERECKI
AGNUS DEI

LUDWIG VAN BEETHOVEN
VII SYMFONIA
A-DUR OP. 92


14.30
UTWÓR SENTYMENTALNY NA CZTERECH AKTORÓW

SCENARIUSZ:
PIOTR CIEPLAK
I TEATR MONTOWNIA

REŻYSERIA:
PIOTR CIEPLAK
SCENOGRAFIA:
PAULINA CZERNEK
MUZYKA:
SZA/ZA
(SZAMBURSKI/ZAKROCKI)

WYSTĘPUJĄ:
ADAM KRAWCZUK
MARCIN PERCHUĆ
RAFAŁ RUTKOWSKI
MACIEJ WIERZBICKI


ORAZ

KINO - FILMY
Z PROGRAMU FESTIWALU
OGRODY MUZYCZNE - WARSZAWA 2009

TAI CHI
PROWADZONE PRZEZ STOWARZYSZENIE
TAOISTYCZNE TAI CHI

PARK MAGICZNYCH ZWIERZĄT
WG PROJEKTU

MARTY BIAŁECKIEJ
ANNY PIWOWAR

MUZYCZNE ZABAWKI DLA DZIECI
WG PROJEKTU

MIŁOSZA DĄBROWSKIEGO
JUSTYNY FAŁDZIŃSKIEJ
OLGI SZCZEPAŃSKIEJ


LEMONIADA I CIASTKA!