Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
EN

La Folle Journée „La Nature” / Francja

Tournée

Informacje

10-05-2014 11:38:46 11-05-2014 11:38:46 35 Summary of the event Description of the event Location of the event Organizer Organizer e-mail http://www.facebook.com/events/160427380695693 true DD/MM/YYYY
fot.
20:30
Le Manège, La Roche-sur-Yon
Région
zobacz więcej
Program

Bedřich Smetana  Vltava, poemat symfoniczny (Moja ojczyzna nr 2)
Johann Strauss Jr  Frühlingsstimmen (Odgłosy wiosny) op.410
Johann Strauss Jr  Vom Donaustrande, Polka schnell  op.356 
Iosif Ivanovici  Donauwellen
Johann Strauss Jr  Wo die Zitronen Blüh'n! op.364
Johann Strauss Jr  Nad pięknym modrym Dunajem op.254

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

13:30
Théâtre Saint-Louis, Cholet
Région
zobacz więcej
Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

14:00
Théâtre Le Dôme, Saumur
Région
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi   Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
 skrzypce / dyrygent

20:30
Théâtre, Saint-Nazaire
Région
zobacz więcej
Program

Bedřich Smetana  Vltava, poemat symfoniczny (Moja ojczyzna nr 2) T
Johann Strauss Jr  Frühlingsstimmen (Odgłosy wiosny) op.410
Johann Strauss Jr  Vom Donaustrande, Polka schnell  op.356 
Iosif Ivanovici  Donauwellen
Johann Strauss Jr  Wo die Zitronen Blüh'n! op.364
Johann Strauss Jr  Nad pięknym modrym Dunajem op.254

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

20:30
Centre culturel Joël Le Theule, Sablé sur Sarthe
Région
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi  Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
 skrzypce / dyrygent

13:30 – 00:30
Salle Louis-Claude Roux A, Challans
Région
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi  Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

15:00
Théâtre, Laval
Région
zobacz więcej
Program

Bedřich Smetana  Vltava, poemat symfoniczny (Moja ojczyzna nr 2)
Johann Strauss Jr  Frühlingsstimmen (Odgłosy wiosny) op.410
Johann Strauss Jr  Vom Donaustrande, Polka schnell  op.356 
Iosif Ivanovici  Donauwellen
Johann Strauss Jr  Wo die Zitronen Blüh'n! op.364
Johann Strauss Jr  Nad pięknym modrym Dunajem op.254

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

19:30
Salle Coppélia, La Flèche
Région
zobacz więcej
Program

Bedřich Smetana  Vltava, poemat symfoniczny (Moja ojczyzna nr 2)
Johann Strauss Jr  Frühlingsstimmen (Odgłosy wiosny) op.410
Johann Strauss Jr  Vom Donaustrande, Polka schnell  op.356 
Iosif Ivanovici   Donauwellen
Johann Strauss Jr  Wo die Zitronen Blüh'n! op.364
Johann Strauss Jr  Nad pięknym modrym Dunajem op.254

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

20:00
Théâtre Saint-Louis, Cholet
Région
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi  Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

15:00
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi  Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

10:30
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Zygmunt Noskowski „Step” poemat symfoniczny op.66
Robert Schumann III Symfonia Es-dur op.97„Reńska”

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
dyrygent

14:15
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi  Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

17:15
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Karol Szymanowski  I Koncert skrzypcowy op.35
Bedřich Smetana  Vltava, poemat symfoniczny (Moja ojczyzna nr 2)
Bedřich Smetana Z czeskich łąk i gajów, poemat symfoniczny (Moja ojczyzna nr 4)
 

Wykonawcy

Anna Maria Staśkiewicz skrzypce
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
dyrygent

20:15
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi  Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

12:45
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven VI Symfonia F-dur op.68 „Pastoralna”

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
dyrygent

14:15
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi  Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

20:30
La Cité Nantes Events Center, Grand Atelier - Lieu Unique (500)
Nantes
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi / Max Richter Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

21:15
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Joseph Haydn Oratorium „Stworzenie Świata” 

Wykonawcy

Ensemble Vocal Lausanne
Sinfonia Varsovia
Daniel Reuss
dyrygent

10:45
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi  Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

12:30
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Joseph Haydn Oratorium „Stworzenie Świata” 

Wykonawcy

Ensemble Vocal Lausanne
Sinfonia Varsovia
Daniel Reuss
dyrygent

16:45
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

John Field V Koncert fortepianowy C-dur “L'Incendie par l'orage” H.39

Wykonawcy

Abdel Rahman El Bacha fortepian
Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
 dyrygent

19:15
La Cité Nantes Events Center, Salle Antoine Richard (800)
Nantes
zobacz więcej
Program

Carl Stamitz  Symfonia  „Le jour variable” 
Justin Heinrich Knecht  „Portrait musical de la nature”  grand symphony

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
 dyrygent

22:00
La Cité Nantes Events Center, Grand Atelier - Lieu Unique (500)
Nantes
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi / Max Richter Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

11:00
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Isao Matshushita  „Hi-Ten-Yu” koncert na perkusję i orkiestrę
Igor Strawiński Święto wiosny

Wykonawcy

Eitetsu Hayashi taïko
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
dyrygent

13:00
La Cité Nantes Events Center, Salle Antoine Richard (800)
Nantes
zobacz więcej
Program

Gang Chen / He Zhan  „Hao Butterfly Lovers” koncert na skrzypce i orkiestrę
Pablo Casals  Le chant des oiseaux

Wykonawcy

Olivier Charlier skrzypce
Jiang-Jian Hua erhu 
Sinfonia Varsovia
Grzegorz Nowak
 dyrygent

14:30
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Antonio Vivaldi  Cztery pory roku (Le quattro stagioni) op.8 nr 1-4

Wykonawcy

Polska Orkiestra Kameralna
Sayaka Shoji
  skrzypce / dyrygent

16:15
La Cité Nantes Events Center, Salle André Le Nôtre (2000)
Nantes
zobacz więcej
Program

Camille Saint-Saëns  V Koncert fortepianowy F-dur op.103 "Egipski”

Wykonawcy

Bertrand Chamayou fortepian
Sinfonia Varsovia
Robert Trevino
dyrygent