Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
EN

La Folle Journée “La Danse”
/ Japonia

Tournée – Japonia

Niigata, Tokio

Informacje

10-05-2014 11:38:46 11-05-2014 11:38:46 35 Summary of the event Description of the event Location of the event Organizer Organizer e-mail http://www.facebook.com/events/160427380695693 true DD/MM/YYYY
fot.
19:30
Ryutopia Concert Hall (1.884), Niigata
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven VII Symfonia A-dur op.92

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Dina Gilbert
dyrygent

09:45
Ryutopia Concert Hall (1.884), Niigata
zobacz więcej
Program

Philip Glass  Koncert-fantazja na dwóch kotlistów i orkiestrę
Johannes Brahms Tańce węgierskie nr 5, 1, 4, 6
Antonín Dvořák Tańce słowiańskie op.46 nr 1, 8
Edvard Grieg Taniec Anitry z I Suity „Peer Gynt” op.46
Edvard Grieg Taniec arabski z II Suity „Peer Gynt” op.55

Wykonawcy

Piotr Kostrzewa kotły
Piotr Domański kotły
Sinfonia Varsovia
Michiyoshi Inoue
dyrygent

15:00
Ryutopia - Nôgaku do (382 places), Niigata
zobacz więcej
Program

Johann Sebastian Bach II Suita orkiestrowa h-moll BWV 1067  
Ottorino Respighi Koncert skrzypcowy A-dur

Wykonawcy

Sayaka Shoji skrzypce
Sinfonia Varsovia
Dina Gilbert
dyrygent

17:30
Ryutopia Concert Hall (1.884), Niigata
zobacz więcej
Program

Piotr Czajkowski Koncert skrzypcowy D-dur op.35

Wykonawcy

Nicolas Dautricourt skrzypce
Sinfonia Varsovia
Dina Gilbert
dyrygent

13:45
Ryutopia Concert Hall (1.884), Niigata
zobacz więcej
Program

Arturo Márquez  Danzón nr 2  
Arturo Márquez  Conga del fuego 
Leonard Bernstein Tańce symfoniczne z musicalu „West Side Story”

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Michiyoshi Inoue
dyrygent

16:15
Ryutopia Concert Hall (1.884), Niigata
Tango - Hommage a Astor Piazzolla
zobacz więcej
Program

Astor Piazzolla  Bandoneón z „Suite Troileana”
Astor Piazzolla Milonga del Angel
Astor Piazzolla Libertango
Astor Piazzolla Soledad
Astor Piazzolla Concerto parra Quinteto

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Krzysztof Meisinger
gitara / dyrygent
 

18:45
Ryutopia Concert Hall (1.884), Niigata
zobacz więcej
Program

Fryderyk Chopin I Koncert fortepianowy e-moll op.11
Fryderyk Chopin  Andante spianato i Wielki Polonez Es-dur op.22

Wykonawcy

Abdel Rahman el Bacha fortepian
Sinfonia Varsovia
Dina Gilbert
dyrygent

09:45
Hall-C (1,490 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Felix Mendelssohn-Bartholdy Marsz weselny z suity „Sen nocy letniej”
Ludwig van Beethoven Koncert potrójny C-dur na fortepian, skrzypce i wiolonczelę op.56

Wykonawcy

Tedi Papavrami skrzypce
Xavier Phillips wiolonczela
François-Frédéric Guy fortepian
Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

 

14:15
Hall-A (5,004 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Johannes Brahms Tańce węgierskie nr 1, 4, 5
Antonín Dvořák Tańce słowiańskie o46 nr 1, 8, op.72 nr 10, 13
Edvard Grieg Taniec Anitry z I Suity „Peer Gynt” op.46
Edvard Grieg Taniec arabski z II Suity „Peer Gynt” op.55
Zoltán Kodály Tańce z Galánty

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

18:45
Hall-A (5,004 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven IX Symfonia d-moll op.125

Wykonawcy

Mao Morita sopran
Rie Shimozono alt
Hideki Matayoshi tenor
Gaspar Colon baryton
Tokyo Symphony Orchestra Chorus
Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman dyrygent

10:00
Hall-A (5,004 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Johannes Brahms Tańce węgierskie nr 1, 2, 4, 5
Antonín Dvořák Tańce słowiańskie op.46 nr 1, 8
Edvard Grieg Taniec Anitry z I Suity „Peer Gynt” op.46
Edvard Grieg Taniec arabski z II Suity „Peer Gynt” op.55

 

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent
Moeko Nakamura prezenter

13:15
Hall-C (1,490 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

John Adams The Chairman Dances
Igor Strawiński Circus Polka
Aaron Copland Rodeo

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent

19:55
Hall-A (5,004 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Philip Glass  Koncert-fantazja na dwóch kotlistów i orkiestrę
Maki Ishii  Monoprisme

Wykonawcy

Eitetsu Hayashi taïko
Piotr Kostrzewa kotły
Piotr Domański kotły
Fu Un No Kai japońskie instrumenty perkusyjne
Sinfonia Varsovia
Michiyoshi Inoue dyrygent

10:00
Hall-A (5,004 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Johannes Brahms Tańce węgierskie nr 1, 2, 4, 5
Antonín Dvořák Tańce słowiańskie op.46 nr 1, 8
Edvard Grieg Taniec Anitry z I Suity „Peer Gynt” op.46
Edvard Grieg Taniec arabski z II Suity „Peer Gynt” op.55

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman
dyrygent
Moeko Nakamura prezenter

13:30
Hall-C (1,490 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Arthur Honegger Król David

Wykonawcy

Ensemble Vocal de Lausanne
Sinfonia Varsovia
Daniel Reuss dyrygent

16:30
Hall-A (5,004 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Ludwig van Beethoven Koncert skrzypcowy D-dur op.61

Wykonawcy

Olivier Charlier skrzypce
Sinfonia Varsovia
Dina Gilbert dyrygent

19:15
Hall-D7 (222 places) Tokyo International Forum, Tokio
Tango - Hommage a Astor Piazzolla
zobacz więcej
Program

Astor Piazzolla  Bandoneón z „Suite Troileana”
Astor Piazzolla Milonga del Angel
Astor Piazzolla Libertango
Astor Piazzolla Soledad
Astor Piazzolla Concerto parra Quinteto


 

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Krzysztof Meisinger
gitara / dyrygent

 

21:30
Hall-A (5,004 places) Tokyo International Forum, Tokio
zobacz więcej
Program

Didier Benetti Rock and Drum
Camille Saint-Saëns Bacchanale z opery „Samson i Dalila” 
Camille Saint-Saëns  Introdukcja i  Rondo capriccioso op.28
Aram Chaczaturian Walc z suity „Maskarada”
Aram Chaczaturian Taniec z szablami z baletu „Gajane”
Ferenc Liszt Totentanz
Johannes Brahms  Tańce węgierskie nr 1, 3, 17, 5

Wykonawcy

Tedi Papavrami skrzypce
Nelson Goerner fortepian
Varsovia Percussions Ensemble
Sinfonia Varsovia
Lio Kuokman dyrygent