Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
EN

La Folle Journée / Francja

Tournée

Région, Nantes / Francja

Informacje

10-05-2014 11:38:46 11-05-2014 11:38:46 35 Summary of the event Description of the event Location of the event Organizer Organizer e-mail http://www.facebook.com/events/160427380695693 true DD/MM/YYYY
fot.
20:30
Salle Louis Claude Roux, Challans
Région
zobacz więcej
Program

Antonín Dvořák IX Symfonia e-moll op. 95 „Z Nowego Świata"

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

16:30
Laval
Région
zobacz więcej
Program

Stanislaw Moniuszko „Bajka” uwertura fantastyczna
Michail Glinka I Uwertura hiszpańska (Jota aragonesa, Capriccio brillante para gran orchestre sobre la Jota Aragonesa)
Maurice Ravel Koncert fortepianowy G-dur

Wykonawcy

Claire-Marie Le Guay fortepian
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

 

20:30
Saumur
Région
zobacz więcej
Program

Stanislaw Moniuszko „Bajka” uwertura fantastyczna
Michail Glinka I Uwertura hiszpańska (Jota aragonesa, Capriccio brillante para gran orchestre sobre la Jota Aragonesa)
Maurice Ravel Koncert fortepianowy G-dur

Wykonawcy

Claire-Marie Le Guay fortepian
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

13:30
Fontenay-le-Comte
Région
zobacz więcej
Program

Stanislaw Moniuszko „Bajka” uwertura fantastyczna
Michail Glinka I Uwertura hiszpańska (Jota aragonesa, Capriccio brillante para gran orchestre sobre la Jota Aragonesa)
Maurice Ravel Koncert fortepianowy G-dur

Wykonawcy

Claire-Marie Le Guay fortepian
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

19:45
La Roche-sur-Yon
Région
zobacz więcej
Program

Stanislaw Moniuszko „Bajka” uwertura fantastyczna
Michail Glinka I Uwertura hiszpańska (Jota aragonesa, Capriccio brillante para gran orchestre sobre la Jota Aragonesa)
Maurice Ravel Koncert fortepianowy G-dur

Wykonawcy

Claire-Marie Le Guay fortepian
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

19:30
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
Nantes
zobacz więcej
Program

Stanislaw Moniuszko „Bajka” uwertura fantastyczna
Michail Glinka I Uwertura hiszpańska (Jota aragonesa, Capriccio brillante para gran orchestre sobre la Jota Aragonesa)
Maurice Ravel Koncert fortepianowy G-dur

Wykonawcy

Claire-Marie Le Guay fortepian
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

21:00
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Marco Polo (800 places)
Nantes
zobacz więcej
Program

George Gershwin Błękitna rapsodia
Maurice Ravel Koncert fortepianowy G-dur

Wykonawcy

Gaspard Dehaene fortepian
Claire-Marie Le Guay fortepian
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

15:45
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
Nantes
zobacz więcej
Program

Wolfgang Amadeus Mozart Uwertura do opery  „Łaskawość Tytusa"
Wolfgang Amadeus Mozart Koncert klarnetowy A-dur KV 622

 

Wykonawcy

Nicolas Baldeyrou klarnet
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

19:30
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Captain Cook (300 places)
Nantes
zobacz więcej
Program

Ola Gjeilo Sunrise Mass


 

Wykonawcy

Éclats de Voix
Sinfonia Varsovia
Gérard Baconnais
dyrygent

09:30
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
Nantes
zobacz więcej
Program

MOZART W PRADZE
Wolfgang Amadeus Mozart Symfonia nr 38 D-dur KV 504 Praska
Wolfgang Amadeus Mozart Koncert klarnetowy A-dur KV 622

Wykonawcy

Raphaël Sévère klarnet
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent
André Peyrègne prowadzenie

12:45
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
Nantes
zobacz więcej
Program

MOZART W PARYŻU
Wolfgang Amadeus Mozart Koncert na flet, harfę i orkiestrę C-dur KV 299
Wolfgang Amadeus Mozart Symfonia nr 31 D-dur KV 297 Paryska

Wykonawcy

Mathilde Calderini flet
Isabelle Moretti harfa
Sinfonia Varsovia
Fuad Ibrahimov dyrygent
André Peyrègne prowadzenie

17:30
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
Nantes
zobacz więcej
Program

Gabriel Fauré Pavane op. 50
Gabriel Fauré Ballada na fortepian i orkiestrę op. 19
Claude Debussy Fantazja na fortepian i orkiestrę

Wykonawcy

Nathanaël Gouin fortepian
Jonas Vitaud fortepian
Sinfonia Varsovia
Mihhail Gerts dyrygent

11:00
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
Nantes
zobacz więcej
Program

Felix Mendelssohn-Bartholdy „Paulus” oratorium op. 36

Wykonawcy

Lucie Chartin sopran
Rosanne van Sandwijk alt
Rupert Charlesworth tenor
Tobias Berndt baryton
Ensemble Vocal de Lausanne
Sinfonia Varsovia

Daniel Reuss dyrygent

15:45
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
zobacz więcej
Program

Ferenc Liszt „Preludia” poemat symfoniczny S. 97
Ferenc Liszt I Koncert fortepianowy Es-dur S. 124

Wykonawcy

Nicholas Angelich fortepian
Sinfonia Varsovia
Fuad Ibrahimov
dyrygent

 

19:15
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
zobacz więcej
Program

Fryderyk Chopin Andante spianato i Wielki Polonez Es-dur op. 22
Fryderyk Chopin I Koncert fortepianowy e-moll op. 11

Wykonawcy

Nelson Goerner fortepian
Sinfonia Varsovia
Dmitri FIlatov dyrygent

12:45
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
zobacz więcej
Program

Emmanuel Chabrier España
Piotr Czajkowski Koncert skrzypcowy D-dur op. 35

 

Wykonawcy

Akiko Suwanai skrzypce
Sinfonia Varsovia
Dmitri FIlatov dyrygent

 

15:45
La Cité Nantes Congress Centre, Auditorium Christophe Colomb (2000 places)
zobacz więcej
Program

Fryderyk Chopin II Koncert fortepianowy f-moll op. 21


 

Wykonawcy

Sinfonia Varsovia
Boris Berezovsky fortepian / dyrygent