Już wkrótce ruszy sprzedaż biletów na Szalone Dni Muzyki 2023

Kontynuując festiwalową tradycję, sprzedaż biletów na Szalone Dni Muzyki: Oda do nocy ruszy 1 września! Już o godz. 11:00 będzie można dokonać zakupu online za pośrednictwem strony butik.teatrwielki.pl oraz stacjonarnie w kasach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

Tegoroczna edycja festiwalu to 3 dni i 3 noce, 6 scen, 52 koncerty i setki artystów. W programie znalazły się koncerty orkiestrowe, kameralne, familijne, jazzowe, recitale i wiele innych. Trzeciego dnia festiwalu będzie można usłyszeć prawykonanie utworu Portals – Koncertu na skrzypce, wiolonczelę i orkiestrę Marcusa Pausa. Koncert z udziałem grupy smyczkowej Sinfonii Varsovii będzie transmitowany online.

Podczas festiwalu odbędą się też koncerty z udziałem publiczności, którą Bastarda porwie na Nową Misję Kosmiczną. Nieodłączną częścią Szalonych Dni Muzyki są wydarzenia familijne: uwielbiane Smykofonie oraz koncerty z udziałem Smoka Bazylka. W sobotę 23 września zapraszamy na podwójny koncert nocny z udziałem Bartka Wąsika, który zaprezentuje materiał z płyty Daydreamer  oraz Adama Kośmiei, który da premierę swojej najnowszej płyty Infinity.

Program festiwalu dostępny tutaj.

Bilety online dostępne od 1 września na stronie butik.teatrwielki.pl oraz w kasach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

Ceny regularnych biletów 25–35 zł. Na wydarzenia specjalne: podwójny recital pianistyczny Marzyciele (koncert nr 31) bilety w cenach 50–80 zł, wydarzenie Bramy nocy w ramach projektu Interakcje/Integracje (koncert nr 40) bilety w symbolicznej cenie 1 zł.