17.06
piątek / 19:00
2022
17.06.2022
piątek / 19:00

MÓJ GŁOS – MOJA SIŁA – spotkania wokalne

Sinfonia Varsovia, ul. Grochowska 272, Warszawa
FestiwalWarsztat

Prowadzenie: Justyna Jary
Terminy: 8, 15, 17, 21, 22 czerwca 2022, godz. 19:00
Miejsce: Pawilon koncertowy Sinfonii Varsovii
Bilety na warsztaty: 10 zł. Dostępne w biurze Sinfonii Varsovii (od poniedziałku do piątku, 10:00–16:00) oraz w kasie na godzinę przed rozpoczęciem każdego wydarzenia. Zapoznaj się z regulaminem sprzedaży biletów. 
Wiek uczestników: Warsztaty przeznaczone są dla osób od 15 roku życia. Osoby powyżej 15, a poniżej 18 roku życia, mogą wziąć udział w warsztatach tylko i wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Proponujemy pięć spotkań wokalnych poprowadzonych przez Justynę Jary – warszawską artystkę, wokalistkę i aktorkę. Podczas każdego wieczoru pojawią się ćwiczenia ruchowe, oddechowe i artykulacyjne oraz temat muzyczny, wokół którego snuć się będzie wspólne muzykowanie. Justynie będzie towarzyszyć improwizujący instrumentalista, który akompaniować będzie w śpiewaniu piosenki na koniec każdego spotkania. Justyna Jary ma znakomite doświadczenia w pracy z amatorami, w wydobywaniu i uwalnianiu głosu, we włączaniu do wspólnego śpiewu. Zapraszamy śpiewających i tych, którzy niezbyt wierzą, iż drzemią w nich siła i głos.

 

 

Moje ciało – moje miejsce – moja muzyka

czyli relaks, zabawa i pozytywna energia dla wszystkich… Chill w Sinfonii Varsovii na Grochowskiej 272.

Gdzie, kiedy i jak rodzi się muzyka? Może jest bliżej, niż przypuszczamy? Może po prostu jest w nas? Spróbujmy razem poszukać odpowiedzi. Dla odpoczynku, relaksu i zabawy w trzynaście czerwcowych popołudni i wieczorów zajmować się będziemy rozmaitymi muzycznymi i ruchowymi działaniami, ćwiczeniami, do których nie jest potrzebne żadne przygotowanie ani umiejętności, a jedynie luz, dobry nastrój i otwartość. Wspólnie będziemy odkrywać muzykę na nowo, spróbujemy usłyszeć ją w nas samych, przez nią obudzić wyobraźnię, zmysły, głos i ciało. Zachęcamy do aktywnego udziału, niezależnie od poziomu zaawansowania muzycznego czy sprawności fizycznej.

Patroni