12.12
wtorek / 19:00
2023
12.12.2023
wtorek / 19:00

Warszawskie kolędowanie | Sinfonia Varsovia, gwiazd polskiej sceny muzycznej

Bazylika Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Jezusowego
Koncert orkiestrowyPoza siedzibą

Warszawskie Kolędowanie to wyjątkowy koncert w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej, który odbędzie się 12 grudnia w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie.

Najpiękniejsze kolędy przedstawią muzycy z towarzyszeniem orkiestry Sinfonii Varsovii pod dyrekcją Nikoli Kołodziejczyka i Pauliny Porszke. W tym wyjątkowym koncercie udział wezmą najpopularniejsi polscy artyści: Kayah, Natalia Kukulska, Natalia Szroeder, Piotr Kupicha, Urszula, Stanisław Sojka, Igor Herbut, Ewa Farna, Natalia Nykiel, Beata Kozidrak, Andrzej Lampert, Łukasz Drapała, Sienna Gospel Choir, Studio Accantus, Chór SGGW w Warszawie, Chór Dziecięcy ZPSM nr 4 w Warszawie oraz Elida Almeida, zdobywająca sławę na całym świecie wokalistka pochodząca z Wysp Zielonego Przylądka. Gospodarzami wieczoru będą Dorota Gardias oraz Krzysztof Skórzyński.

Koncert odbędzie się 12 grudnia o g. 19:00 w Bazylice przy ul. Kawęczyńskiej 53. Transmisja z wydarzenia zostanie wyemitowana na antenie TVN w wigilię Bożego Narodzenia.

Warszawskie Kolędowanie to doskonała okazja do dzielenia się wzruszeniami i radością Świąt w towarzystwie najznakomitszych artystów oraz wyjątkowej atmosfery praskiej Bazyliki.

Zapraszamy do wspólnego, warszawskiego kolędowania!

 

 

Kupując bilet, wyrażasz zgodę na utrwalanie wizerunku uczestników Wydarzenia za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk, a także transmisję telewizyjną lub internetową Wydarzenia.