Zaczynamy letnie Potańcówki na Grochowskiej!

Już od 12 lipca przez cztery piątkowe wieczory będziemy spotykać się w letnim Pawilonie Koncertowym Sinfonii Varsovii przy Grochowskiej 272 na Potańcówkach na Grochowskiej. Muzyka na żywo oraz pokazy i nauka tańca przyciągają tłumy, które uwielbiają dobrą zabawę. Projekt ten udowadnia, że warszawiacy i warszawianki uwielbiają taniec i sąsiedzkie spotkania niezależnie od wieku. Na Potańcówkach na Grochowskiej można spotkać młodych ludzi, rodziny z dziećmi i seniorów, których łączy niesamowita energia i pozytywne nastawienie.

Muzyczną oprawę potańcówek zapewnią: romsko-bałkańska Czarnina (12 lipca), swingowy Bartosz Smorągiewicz Ensemble (19 lipca), argentyński zespół San Luis Tango (26 lipca) oraz Warszawsko-Lubelska Orkiestra Dęta (2 sierpnia).

Każde wydarzenie rozpoczyna się o godz. 19:00 i trwa dwie godziny. Potańcówki na Grochowskiej nie są biletowane i nie wymagają rezerwacji miejsc. Na terenie Sinfonii Varsovii będzie dostępny punkt gastronomiczny oraz leżaki.

Uwaga! Przypominamy, że wejście od ul. Grochowskiej jest zamknięte. Zapraszamy od strony ul. Terespolskiej lub Kobielskiej. Prosimy o zachowanie ostrożności podczas przemieszczania się po terenie Sinfonii Varsovii, ponieważ trwają prace budowlane. Prosimy też o nieprzyjeżdżanie samochodami – nie zapewniamy miejsc parkingowych. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej lub przyjazdu rowerem czy hulajnogą.

 

Program Potańcówek na Grochowskiej można sprawdzić tutaj.